Довідка про стан роботи зі зверненнями громадян

ДОВІДКА

про стан роботи зі зверненнями громадян відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

за І півріччя 2019 року

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради спрямував свою роботу на якісний і своєчасний розгляд звернень громадян. Особливу увагу керівництвом та працівниками було звернуто на культуру обслуговування громадян, оперативне реагування на звернення, особливо людей похилого віку та інвалідів.

Протягом І півріччя 2019 року проведено - 10 особистих прийомів громадян начальником відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. На особистих прийомах було прийнято 10 громадян.

За результатами розгляду звернень, що надходили на особистих прийомах громадян слід відзначити, що вони розглядалися своєчасно, без порушень строків, установлених законодавством. Не допускалося надання неоднозначних, необґрунтованих, неповних відповідей на звернення громадян.

До відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради протягом І півріччя 2019 року надійшло - 15 звернень, серед яких - 2 поштою, 10 - під час особистого прийому. Загальна кількість  звернень громадян, за звітний період, зменшилась в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 5 звернень (2018 - 20).

За звітний період надійшло 2 повторних звернення (2018- не було).

У зверненнях громадян, що надійшли до протягом звітного періоду, було порушено 15 питань різної тематики.

Найбільш актуальною групою питань, піднятих у зверненнях громадян протягом звітного періоду, є працевлаштування та оздоровлення дітей пільгових категорій.

З питань оздоровлення дітей пільгових категорій отримано 8 звернень, або 53% від загальної кількості порушених питань (2018 - 10, або 50% ).

Всього отримано 3 звернення з питань працевлаштування, або 20% від загальної кількості порушених питань (2018 - 6, або 30% ).

Всього отримано 2 звернення з питань організації підвезення дітей, або 13% від загальної кількості порушених питань (20182, або 10%). По одному зверненню з питань організації навчання дітей  та заміна документів або  6% від загальної кількості порушених питань (20184, або 20%).

За соціальним станом заявників найбільше звернень надійшло від малозабезпечених сімей та опікунів дітей-сиріт- по 4 звернення.

Відділом освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради звернення заявників з питань, що належали до його компетенції, вирішено або надано роз`яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту