Князівський навчально-виховний компекс І-ІІ ступенів

Директор Князівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області - Ольховик Роман Дмитрович.

Сайт Князівського НВК

Князівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області  уведено в експлуатацію в 1993 році.

Заклад атестовано у 2017 році (рівень освітньої діяльності – «достатній»).

Директор закладу освіти – Ольховик Роман Дмитрович, працює на посаді директора з 2018 року.

Форма власності

Комунальна

Основні напрями діяльності

Головною метою діяльності  закладу є :

1. Забезпечення жителів села та навколишніх сіл доступною та якісною освітою.

2. Створення єдиного освітнього простору.

3. Створення єдиної системи виховної роботи.

4. Всебічний розвиток кожної дитини, сприяння реалізації її фізичного, духовного, інтелектуального потенціалу, формування соціально-орієнтованої, адаптованої та творчої особистості школяра, збереження здоров’я учнів та вихованців.

Програму розвитку Князівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області  спрямовано на реалізацію вимог законів «Про освіту», «Про базову загальну середню освіту».

Організаційна структура та структурні підрозділи

У Князівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі І-ІІ ступенів – дошкільному навчальному закладі Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області функціонує 9 класів та дошкільна група, із них 4 класи початкової школи,  5 – базової.

Проєктна потужність закладу – 162 учні, здобувають освіту 82 учні та 21 вихованець дошкільної групи. Показник середньої наповнюваності класів – 9 осіб.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти організовано безпечний, регулярний та безоплатний підвіз до місця навчання та в зворотному напрямку 81 здобувача освіти із сіл Білогалиця, Сахарове, Ширяєве, Линове, Чаплищі, Червоне Озеро, Козлівка, Мінакове, Зінове.

Основні показники діяльності

За останні три роки учні закладу брали активну участь у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, один – учасником ІІІ етапу та постійно брали участь у онлайн-олімпіадах та конкурсах.

Всебічному розвитку особистості школярів сприяє участь у міжнародних, всеукраїнських проєктах екологічного, здоров’язбережувального напрямів, спрямованих на формування фінансової та математичної грамотності, соціальної і громадянської компетентності.

Учні закладу освіти є постійними учасниками змагань спортивного спрямування.

На базі Князівського НВК діють спортивний, вокальний та хореографічний гуртки КЗ Центр Дитячої та юнацької творчості Новослобідської сільської ради. Позашкільною освітою охоплено 100% учнів закладу.

У школі функціонує 4 класи з інклюзивним навчанням, де навчається       5 дітей з особливими освітніми потребами.

Освітній процес забезпечують 20 педагогів, із них вищу кваліфікаційну категорію мають 3 педагоги, першу – 14, другу – 2, спеціаліст – 1.

У закладі створено сучасне середовище для учнів 1-3 класів, ігровий простір та місця для відпочинку. Функціонують навчальні кабінети англійської мови, математики, біології, історії, інформатики, української мови та літератури, спортивна зала.

Кабінети 1-3 класів облаштовано новими меблями та сучасними засобами навчання (проєктори, мультимедійні дошки, ноутбуки, ламінатори, прінтери, фліпчарти, коркові та магнітно-крейдяні дошки, ігрові та бібліотечний куточки, розвивальні ігри). Облаштовано кабінет інформатики, один із них забезпечено новим комп’ютерним обладнанням (6 комп’ютерів, мультимедійний проектор та портативний екран). Для навчання учнів за новим Державним стандартом початкової школи використовуються 9 планшетів.

У закладі створено інклюзивно-ресурсну кімнату.

У закладі на базі бібліотеки та кабінету інформатики створено сучасну медіатеку.

Відповідно до вимог на І поверсі закладу заплановано облаштування санітарно-гігієнічної кімнати для учнів з особливими освітніми потребами, працюють внутрішні туалети на обох поверхах .

У школі наявна їдальня із необхідним технологічним обладнанням.

За останні чотири роки в школі відремонтовано дах, замінено всі вікна, вхідні двері, лінолеум у початкових кабінетах; здійснено капітальний ремонт спортивної зали, внутрішніх дитячих санітарних вузлів.

Фінансові показники

Штатний розпис Князівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської затверджений у кількості 32,86 штатної посади.

Середня заробітна плата у 2021 році –  9003,20 гривень.

Кошторис закладу на 2021 рік –5856,0 тис. гривень.

На утримання Князівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - дошкільного навчального закладу у 2021 році з державного бюджету виділено освітньої субвенції 3428,7 тис. гривень, з місцевого бюджету – 1790,1 тис. гривень.

Реконструкція

У 2019 році за кошти ДФРР проведено Капітальний ремонт будівлі ( заміна покрівлі, заміна віконних та дверних блоків, утеплення фасаду) Князівський навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області

Проблемні питання

Потребує реконструкції газова котельня з переведення на альтернативні види палива.