Мазівський навчально-виховний копмлекс І-ІІІ ступенів

Директор Мазівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області - Киреєва Ніна Вікторівна.

Cайт Мазівського НВК

Мазівський навчально-виховний комплекс уведено в експлуатацію в 1967 р. .

Заклад атестовано у 2007 році (рівень освітньої діяльності – «достатній»).

Директор НВК  – Киреєва Ніна Вікторівна , працює на посаді директора з 2018 року.

Форма власності

Комунальна

Основні напрями діяльності

Головною метою діяльності закладу є :

1. Забезпечення жителів села та навколишніх сіл доступною та якісною освітою.

2. Створення єдиного освітнього простору.

3. Створення єдиної системи виховної роботи.

4. Всебічний розвиток кожної дитини, сприяння реалізації її фізичного, духовного, інтелектуального потенціалу, формування соціально-орієнтованої, адаптованої та творчої особистості школяра.

Організаційна структура та структурні підрозділи

Приміщення навчально-виховного комплексу складається з 2 будівель. Перший навчальний корпус призначений для учнів ІІ – ІІІ ступенів, другий – для учнів І ступеня та дошкільної  групи.  Рік  введення в   експлуатацію  першої   будівлі  -    1967  рік, другої – 1990 рік.  Корисна площа на одного учня в навчальних кабінетах -  3.1 м 2, площа комбінованої майстерні – 41 м2, 10 робочих місць, в середньому на одного учня на занятті припадає 4 м2, площа кухні – 51 м2, площа їдальні – 55 м2, площа спортивної кімнати – 69 м2, кількість посадкових місць в їдальні – 40.

Проєктна потужність закладу – 120 учнів, навчається 57  учнів та 18 вихованців дошкільної групи.  Показник середньої наповнюваності класів – 8,4 осіб.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти організовано безпечний, регулярний та безоплатний підвіз до місця навчання та в зворотному напрямку 22 учнів та вихованців  із сіл Воронівка та селища Новослобідське

Освітній процес у закладі здійснюється згідно із законом України  «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та Статутом закладу , затвердженим рішенням третьої сесії восьмого скликання Новослобідської сільської ради  ради від 18.12.2020 р.

Основні показники діяльності

За останні три роки учні ставали 3 рази переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

Учні нашого закладу беруть участь у різноманітних конкурсах, де посідають призові місця. Учні нашої школи неодноразово були призерами з настільного тенісу.

На базі працюють гуртки Центру дитячої та юнацької творчості Новослобідської сільської ради : настільний теніс, «Креативне рукоділля»

У школі функціонує 1 клас з інклюзивним навчанням, де навчається      одна  дитина  з особливими освітніми потребами.

Освітній процес забезпечують 16 педагогів із них  2 – старших учителів, вищу кваліфікаційну категорію мають 6 педагогів, першу – 5,  спеціаліст – 5.

У закладі створено сучасне середовище для учнів 1-3 класів, ігровий простір та місця для відпочинку. У НВК обладнані та функціонують  навчальні кабінети ( фізика – математика, хімія – біологія, зарубіжна література – англійська мова, географія, українська мова та література – музичного мистецтва, історії, інформатики), три класні кімнати для учнів початкових класів, майстерня, спортивна кімната, бібліотека, учительська,  приміщення для дошкільнят.

Кабінети 1- 3 класів облаштовано новими меблями та сучасними засобами навчання (проєктори, мультимедійні дошки, ноутбуки, ламінатори, прінтери, коркові та магнітно-крейдяні дошки, ігрові та бібліотечний куточки, розвивальні ігри).

За останні чотири роки в школі замінено частину вікон, вхідних дверей, проведено ремонт харчоблоку, побудовані пандуси.

Фінансові показники

Штатний розпис Мазівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської затверджений у кількості 26,91 штатної посади.

Середня заробітна плата у 2021 році –  8684,69 гривень.

Кошторис закладу на 2021 рік –3305,1тис. гривень.

На утримання Мазівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу у 2021 році з державного бюджету виділено освітньої субвенції 2383,4 тис. гривень, з місцевого бюджету – 1303,5 тис. гривень

Реконструкція

У 2021 рік заплановано реконструкція газової котельні з переведенням її на тверде паливо.

Проблемні питання

Потребує реконструкції стадіону, заміни вікон у приміщенні дитячого садка.