Мережа гуртків

Назви гуртків, інших творчих об’єднань

Кількість

Навчальна

програма із зазначенням навчальних рівнів, ким і коли затверджена

Місце роботи

(на базі сільських НВК)

груп

вихованців

Еколого - натуралістичний напрям:

Чапля Наталія Іванівна

19

«Дитина і довкілля», автори Бондар Л.М., Ігнатенко О.Ф., Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунальний заклад Сумської обласної ради Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, 2017р., початковий рівень.

Князівський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

2.

Чернякова Олена Вячеславівна

18

Новослобідський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

3.

Бутова Людмила Віталіївна

22

Юр’ївський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

Туристсько -краєзнавчий напрям:

«Краєзнавство»

Катеніна Тетяна Дмитрівна

16

«Етнографічне краєзнавство», автор Олійник Н.В., наказ Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 07.11.2014 №542 – ОД, основний рівень.

Художньо-естетичне виховання:

«Хореографічний»

Палієнко Марина Михайлівна

23

«Хореографія», автори Захарова О.Г., Козинко Л.Л., комісія з позашкільної освіти науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Протокол № 2 від 09.04.2014 р.), початковий рівень.

2.

«Веселковий пензлик»

Скворцова Світлана Василівна

23

«Образотворче мистецтво», автор Вержбицька І.В., науково – методична комісія з позашкільної освіти (Протокол від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12 – Г -322), початковий рівень.

3.

«Креативне рукоділля»

Шевцова Ольга Вікторівна

21

«Креативне рукоділля», автор Юрченко О.М., Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунальний заклад Сумської обласної ради Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, 2017р. (Наказ №391-ОД від 19.06.2017 р.) основний рівень.

4.

«Креативне рукоділля»

Грідіна Тетяна Леонідівна

5.

«Художня обробка деревини»

Черняков Михайло Олексійович

24

«Художня обробка деревини: випилювання, випалювання, різблення,  мозаїка по дереву », автор Мороз О.М., комісія з позашкільної освіти науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Протокол № 3 від 29.12.2015 р.), початковий рівень.

6.

«Художня обробка деревини»

Скворцов Володимир Васильович

7.

«Конструювання та моделювання одягу» Андрєєва Тетяна Віталіївна

23

«Конструювання та моделювання одягу»,  автори Шкура Г.А., Биковський Т.В., рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657), основний рівень.

8.

«Альтаір»

Докторова Світлана Анатоліївна

23

«Каскад», автор Моря Ю.В., Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунальний заклад Сумської обласної ради Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, 2017р. (Наказ №364-ОД від 17.06.2016 р.), початковий рівень.

9.

«Співаночка»