Мережа гуртків

комунального закладу позашкільної освіти

Новослобідської сільської ради Путивльського району

Сумської області

«Центр дитячої та юнацької творчості»

Назви гуртків, інших творчих об’єднань

Навчальна

програма із зазначенням навчальних рівнів, ким і коли затверджена

Місце роботи

(на базі сільських НВК)

груп

вихованців

Еколого - натуралістичний напрям:

Чернякова Олена Вячеславівна

24

«Дитина і довкілля», автори Бондар Л.М., Ігнатенко О.Ф., Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунальний заклад Сумської обласної ради Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, 2017р., початковий рівень.

Новослобідський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

Бутова Людмила Віталіївна

25

Юр’ївський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

Художньо-естетичний напрям

«Хореографічний»

Полієнко Марина Михайлівна

2

39

«Основи хореографії», автори Коган Ю.А., Бурдейна О.В., Килівник О.В., Яковчук Ю.А.,Шуміліна І.В., рекомендовано МОН України (лист МОН від 10.01.2019 р. №1/11 – 98, витяг з протоколу засідання науково – методичної комісії з позашкільної освіти науково – методичної ради з питань освіти МОН України від 23.12.2019 р №4), початковий рівень.

«Гармонія»

Соколова Аліна Валеріївна

26

Князівський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

«Чарівний пензлик»

Скворцова Світлана Василівна

21

«Образотворче мистецтво», автор Вержбицька І.В., науково – методична комісія з позашкільної освіти (Протокол від 25.05.2018 року, лист МОН від 31.05.2018 № 22.1/12 – Г -322), початковий рівень.

4.

«Конструювання та моделювання одягу» Андрєєва Тетяна Віталіївна

29

«Конструювання та моделювання одягу»,  автори Шкура Г.А., Биковський Т.В., рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657), основний рівень.

5.

«Альтаір»

Докторова Світлана Анатоліївна

19

«Каскад», автор Моря Ю.В., Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунальний заклад Сумської обласної ради Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, 2017р. (Наказ №364-ОД від 17.06.2016 р.), початковий рівень.

6.

«Співаночка»

Яновська Тетяна Василівна

20

Князівський навчально – виховний комплекс:  загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області.

7.

«Веселі дзвіночки»

Соколова Любов Вікторівна

2

32

Науково – технічний  напрям:

Черняков Михайло Олексійович

17

«Художня обробка деревини: випилювання, випалювання, різблення,  мозаїка по дереву », автор Мороз О.М., комісія з позашкільної освіти науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Протокол № 3 від 29.12.2015 р.), основний рівень.

Банний Віктор Михайлович

17

«Художня обробка деревини: випилювання, випалювання, різблення,  мозаїка по дереву », автор Мороз О.М., комісія з позашкільної освіти науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Протокол № 3 від 29.12.2015 р.), початковий рівень.

Соціально – реабілітаційний напрям

Грідіна Тетяна Леонідівна

24

«Креативне рукоділля», автор Юрченко О.М., Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунальний заклад Сумської обласної ради Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, 2017р. (Наказ №391-ОД від 19.06.2017 р.) основний рівень.

Фізкультурно - спортивний напрям

«Футбол»

Харламов Микита Сергійович

20

«Футбол»,  автори Коломоєць Г.А.,  Ребрина А.А., рекомендовано МОН України ( лист МОН України від 01.06.2015 року № 1/11 – 9332), початковий рівень

На 01.10.2019.2019

Назви гуртків, інших творчих об’єднань

Навчальна

програма із зазначенням навчальних рівнів, ким і коли затверджена

Місце роботи

(на базі сільських НВК)

груп

вихованців

Еколого - натуралістичний напрям:

Чапля Наталія Іванівна

19

Чернякова Олена В’ячеславівна

18

Бутова Людмила Віталіївна

Туристсько -краєзнавчий напрям:

«Краєзнавство»

Катеніна Тетяна Дмитрівна

16

«Етнографічне краєзнавство», автор Олійник Н.В., наказ Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 07.11.2014 №542 – ОД, основний рівень.

Художньо-естетичне виховання:

«Хореографічний»

Палієнко Марина Михайлівна

23

«Хореографія», автори Захарова О.Г., Козинко Л.Л., комісія з позашкільної освіти науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Протокол № 2 від 09.04.2014 р.), початковий рівень.

«Веселковий пензлик»

Скворцова Світлана Василівна

23

«Образотворче мистецтво», автор Вержбицька І.В., науково – методична комісія з позашкільної освіти (Протокол від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12 – Г -322), початковий рівень.

Шевцова Ольга Вікторівна

21

4.

Грідіна Тетяна Леонідівна

5.

Черняков Михайло Олексійович

6.

Скворцов Володимир Васильович

7.

«Конструювання та моделювання одягу» Андрєєва Тетяна Віталіївна

23

«Конструювання та моделювання одягу»,  автори Шкура Г.А., Биковський Т.В., рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657), основний рівень.

8.

«Альтаір»