Вітаємо випускників!

Дата: 28.07.2020 08:38

24 липня 2020 року випускники Юр'ївського навчально-виховного комплексу отримали документи про закінчення повної загальної середньої освіти. Він сповістив про закінчення важливого етапу у житті кожної людини – шкільної пори. Впевнені - школа дала Вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер Ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть Вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті.

І кожен з Вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.

Бажаємо Вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашої громади та всієї України.

Зичимо міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою!