МОН внесе зміни до Положення про освітній округ

Дата: 05.12.2018 09:00

Міністерство освіти планує внести зміни до Положення про освітній округ. Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів винесений для громадського обговорення на сайті освітнього відомства.

У Міністерстві освіти зазначають, що проектом документа передбачено внесення змін до Положення про освітній округ, які спрямовані на розбудову ефективної мережі закладів загальної середньої освіти та формування нового освітнього простору.

Також зміни до Положення про освітній округ мають сприяти концентрації та ефективному використанню наявних ресурсів і їх спрямуванню на задоволення освітніх потреб учнів.

Зауваження та пропозиції до проекту документа можна надсилати до 20 грудня на e-mail: putsova@mon.gov.ua.

Проект постанови