участь в онлайн-семінарі

Дата: 12.02.2021 09:29

Створення безпечного середовища на робочому місці-одне із головних завдань керівників установ. Як уникнути небезпечних ситуацій та зменшити ризики під час виконання робочих завдань розглядалось під час онлайн-семінару, організованого редакцією журналу «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці, в якому взяли участь працівники відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. Під час семінару було розглянуто питання щодо розширення безпечних практик запобігання травматизму, проаналізовано причини виробничого травматизму за даними Держпраці, надано покроковий алгоритм організації безпечного проведення робіт у замкнутому просторі, а також надані рекомендації з керування ризиками на робочих місцях. В обговоренні взяли участь провідні українські та європейські фахівці у сфері безпеки праці та керування ризиками, які зазначили, що визначення ризику сприятиме зменшенню випадків травмування на робочому місці.