Школа – простір для життя дитини

Дата: 12.02.2021 09:32

Школа. Немає жодної людини, яка б не була повязана із школою. Хтось працює у школі. У когось у ній навчаються діти чи онуки. Хтось співпрацює із освітнім закладом. Та всі ми навчалися у школі. У нашій памяті школа залишила  багато спогадів.

Яка вона сьогодні?

Відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, що затверджена  указом Президента України 25 травня 2020 року №195 в закладах освіти створюються умови для надання якісних освітніх послуг. Формування безпечного та здорового освітнього середовища сприяє кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів, їх потенціалу, а також має позитивний вплив на стан громадського здоров’я.

На збереження здров’я усіх учасників освітнього процесу спрямована робота закладів освіти за системою «Школа сприяння здоровю». У Новослобідській сільській ради два заклади працюють та такою системою: Мазівський НВК та Князівський НВК.

Сьогодні пропонуємо до уваги досвід роботи Князівського НВК як закладу, що працює та системою «Школа сприяння здоровю».

Досвід роботи Князівського НВК.