Підведено підсумки першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Дата: 23.11.2020 09:46

«Навчати означає двічі вчитися» - говорив Жозеф Жубер. Ці слова французького письменника-мораліста минулого тижня стали дуже актуальними для наших учителів. Сьогодні, коли в умовах пандемії педагоги всього світу шукають нові форми організації освітнього процесу, освітні заклади України освоюють технології дистанційного навчання. А це означає – самоосвіта  та самовдосконалення самого педагога.

Минулого тижня освітяни Новослобідської громади слідкували за перебігом першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». У двох номінаціях цього туру участь брали Парфенюк М.М., учитель української мови та літератури Новослобідського НВК  та   Жирякова Г.В., учитель математики Юр’євського НВК. Протягом чотирьох днів педагоги Новослобідської ОТГ та Путивльського району демонстрували свою майстерність у проведенні дистанційних уроків у програмі Zoom, відповідали на питання тестів, ділилися досвідом під час майстер-класів. Підводячи підсумки першого туру 20 листопада, голови журі відзначали високий рівень професіоналізму усіх учасників, нестандартність організації та проведення уроків, толерантність у ставленні один до одного.

За підсумками журі Парфенюк М.М., учитель української мови та літератури Новослобідського НВК, посіла ІІ місце та стала лауреатом першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», Жирякова Г.В., учитель математики Юр’євського НВК, стала дипломантом першого туру конкурсу.

Від щирого серця вітаємо наших педагогів! Бажаємо їм творчої наснаги, вдячних учнів, здоровя, професійних перемог у майбутньому!