Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

 

Вимоги до кандидата:

  • начальника відділу: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого  самоврядування, державній службі або досвід роботи на керівних посадах  не менше 2 років;
  • спеціаліста: освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи не менше 2 років.

Кандидати на заміщення вакантних посад повинні вільно володіти державної мовою, користуватися ПК на рівні досвідченого користувача.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за  минулий рік у порядку, визначеному Законом  України «Про запобігання корупції», копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка.

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Звертатися за адресою: с. Нова Слобода,  вул. Першотравнева, 3. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 5-45-20.« повернутися до списку новин