Конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

Вимоги до кандидата:

• начальника відділу: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого  самоврядування, державній службі або досвід роботи на керівних посадах  не менше 2 років;
  • спеціаліста: освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи не менше 2 років.

Кандидати на заміщення вакантних посад повинні вільно володіти державної мовою, користуватися ПК на рівні досвідченого користувача.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за  минулий рік у порядку, визначеному Законом  України «Про запобігання корупції», копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Звертатися за адресою: с. Нова Слобода,  вул. Першотравнева, 3. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 5-45-20.