РОЗГЛЯДАЄМО ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНІСНОГО ПІДХОДУ У ФОРМУВАННІ ЖИТТЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗА ПРОГРАМОЮ «ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ»

Дата: 08.05.2020 10:00

7 травня педагоги закладів освіти Новослобідської сільської ради взяли участь в обласному онлайн-семінарі «Особливості реалізації діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дитини дошкільного віку за програмою «Впевнений старт», який проходив відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік.

Участь у заході взяли педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Білопільського, Буринського, Глухівського, Конотопського, Кролевецького, Путивльського, С.-Будського, Шосткинського, Ямпільського районів; міст Глухів, Конотоп, Шостка; Березівської, Буринської, Дружбівської, Зноб-Новгородської, Кролевецької, Шалигінської, Дубовязівської, Бочечківської, Миколаївської (Білопільського району) об’єднаних територіальних громад

У ході роботи  Міщенко Л.Б., методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, ознайомила учасників з особливостями реалізації діяльнісного підходу у формуванні життєвої  компетентності особистості дитини дошкільного віку за програмою «Впевнений старт».

Свій досвід упровадження Програми представили педагоги Кролевецького закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) № 9 «Ромашка», Кролевецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №7 Кролевецької міської ради, Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок» Охтирської міської ради, Сумського дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) № 18 «Зірниця», Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Журавка» Роменської міської ради (у запису).

Учасникам надано методичні рекомендації щодо особливостей реалізації діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дитини дошкільного віку за програмою «Впевнений старт».

За матеріалами сайту Сумського ОІППО: http://www.soippo.edu.ua/index.php/home/3782-osoblivosti-realizatsiji-diyalnisnogo-pidkhodu-u-formuvanni-zhittevoji-kompetentnosti-osobistosti-ditini-doshkilnogo-viku-za-programoyu-vpevnenij-start