Відбулася консультативна зустріч директора Інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 13.10.2020 11:06

8 жовтня 2020 року  відбулася консультативна зустріч директора Інклюзивно-ресурсного центру Путивльської районної державної адміністрації Кизенко Тамари Якимівни  з  заступниками керівників закладів освіти Новослобідської сільської ради та провідним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. У ході зустрічі розглядалися питання щодо організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої  освіти Новослобідської сільської ради, нормативно-правові документи, що регулюють діяльність інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти,  особливості поєднання дистанційної освіти з інклюзивною,забезпечення успішності інклюзивного процесу та інтегрування дитини з ООП в освітнє середовище, питання  організації та забезпечення якісного психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

По завершенню  педагогічні працівники отримали допоміжну документацію та рекомендації щодо подальшої діяльності.