Готуємося до НУШ. Підготовку до викладання в новій українській школі закінчила ще одна група учителі початкових класів

Дата: 14.01.2019 11:18

18-21 грудня 2018 року закінчилися тренінги для 20 учителів початкових класів Путивльського району та усіх  чотирьох закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради з підготовки до запровадження НУШ. Із цікавістю педагоги знайомилися з новими технологіями та стратегіями викладання в початкових класах, практично опрацювали технології критичного мислення, педагогіки партнерства, методику проведення тематичних днів, ігрових технік тощо.

Під час підведення підсумку трьох сесій тренінгів учителі пригадали слова В.О. Сухомлинського: «Продовжуючи себе у своїх вихованцях, ми творимо не тільки людину, ми творимо самий час. Дух часу, взаємовідносини між людьми – усе це залежить від того, які ми з вами, від того, яка школа, що їй народ довіряє своє майбутнє.»         Тож сьогодні ми продовжуємо роботу з оновлення освітнього середовища шкіл у відповідності до вимого Нової української школи.