Семінар-нарада керівників закладів загальної середньої освіти

26 жовтня 2018 року на базі Новослобідського НВК відділом освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради проведено семінар-нараду керівників закладів загальної середньої освіти громади. Начальник відділу освіти Тетяна Михайлівна Чернякова  ознайомила учасників із програмою семінару та побажала учасникам заходу добрих результатів роботи.

На семінарі-нараді розглянули питання організації харчування у закладах освіти, контролю за роботою шкільних їдалень, управління якістю обслуговування споживачів, поповнення матеріано-технічної бази харчоблоків, підготовка управлінських рішень з даного питання та складання звітів, кервники разом з кухарями розробляли перспективне двотижневе меню. Також директори знайомилися з новою Інструкцією з діловодства у закладах загальної середньої освіти.

Разом з методистом відділу освіти Вікторією Вікторівною Маханьковою розглянули питання щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».