Формуємо предметні компетентності молодших школярів інструментами критичного мислення

Дата: 09.10.2019 11:20

Сучасному педагогу важливо вміти організувати пізнавальну діяльність дітей так, аби забезпечити розвиток у них предметних компетентностей через розвиток критичного мислення.

Під таким девізом пройшов 8 жовтня цього року семінар-практикум для учителів 2-х класів освітніх закладів Новослобідської сільської ради. Протягом усього семінару, який провела тренер педагогів НУШ Сахно О., педагоги практично освоювали нові стратегії формування предметних компетентностей засобами критичного мислення, працювали над розробкою фрагментів уроків, знайомилися із новими прийомами рефлексії та формувального оцінювання, виготовляли засоби для навчання тощо.

Під час підведення підсумків семінару учителі 2-х класів обговорили проблеми, що виникають під час викладання, та зазначили ще раз, що сучасних дітей треба навчати по сучасному.