Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Обласний науково-практичний семінар «Педагогіка партнерства: залучаємо батьків до співпраці»

15.01.2020 року на базі Князівського НВК для педагогів Новослобідської сільської ради викладачами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Аллою Вікторівною Вознюк та Наталією Миколаївною Чижиченко був проведений науково-практичний семінар «Педагогіка партнерства: залучаємо батьків до співпраці».

Прийняття концепції Нової української школи перенесло поняття “педагогіка партнерства”. У нормативних актах вказано, що нова школа працюватиме на засадах педагогіки партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

У рамках обласного методичного заходу педагоги громади мали можливість розібратися, що таке педагогіка партнерства, як розвивати та досягти її у школі.

Дійшли до висновку, що педагогіка партнерства важлива і незамінна з огляду на те, що сприяє створенню атмосфери, в якій найкраще розкривається потенціал кожного учня, формується його ініціативність і креативність, партнерство зменшує рівень стресу, допомагає всім учасникам освітнього процесу взаємодіяти ефективніше, такий формат стосунків найкраще готує дітей до майбутньої ролі активного громадянина суспільства.
     « повернутися до списку новин