Атестація - підведення підсумків роботи педагога за 5 років

Дата: 02.11.2020 11:31

Кожні пять років педагоги підводять підсумки своєї роботи, свого професійного зростання та проходять атестацію. Цей процес відбувається через систему заходів, які спрямовані на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється чи підтверджується кваліфікаційна категорія, встановлюється педагогічне звання.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Особливостям проведення атестації педагогів у 2020/2021 навчальному році було присвячено чергове засідання онлайн-студії, яке 30 жовтня 2020 року для педагогів провели працівники Новослобідського ЦПРПП. Участь у засідання взяли педагоги закладів освіти Новослобідської сільської ради, що атестуються у цьому навчальному році.

Під час онлайн-студії консультант Центру Маханькова В.В. наголосила на необхідності дотримання основних принципів атестації (відкритості та колегіальності, гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, повноти, об'єктивності та системності оцінювання педагогічної діяльності), роз’яснила основні моменти проведення атестації та дала відповідь на питання педагогів.

Сахно О.І., директор Новослобідського ЦПРПП, звернула увагу на необхідність дотримання норм академічної доброчесності в педагогічні діяльності.

По закінченню онлайн-студії педагоги отримали практичні поради по атестації.