Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Долучилися до написання ювілейного ХХ РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

УЧНІ ТА ПЕДАГОГИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ ЮВІЛЕЙНОГО ХХ РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

У День української писемності та мови традиційно учні закладів освіти громади щороку беруть участь у цьому винятковому і такому особливому флешмобі.

Текст для ювілейного диктанту «Виклики книжкової ери» написав відомий письменник і видавець Іван МАЛКОВИЧ. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса МАСЕНКО. Читала диктант відома українська акторка Римма ЗЮБІНА.

Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі закладів освіти, але щороку диктант розширює межі – у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики.

Довідково: Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11.00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. 

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті http://ukr.radio/ 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять протягом 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.« повернутися до списку новин