Дата: 08.05.2020 11:39

Внутрішній контроль роботи освітнього закладу — ціла наука, а вміння проводити його — мистецтво. Як зробити, щоб контроль став не формальним, а дієвим інструментом для визнання результатів діяльності, каналом для комунікації й зворотного зв’язку та стимулятором продуктивності й прогресу у професійному розвиткові педагогів?

Цим  та іншим питанням був присвячений вебінар «Самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти», який 7 травня провели Цифрове видавництво MCFR, журнал «Практика управління закладом освіти», Державна служба якості освіти. Участь у заході взяли представники відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради, методичного кабінету та керівники закладів освіти громади.

Під час заходу Юрій Вергун, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, дав практичні поради для педагогів стосовно здійснення самооцінювання освітніх та управлінських процесів в закладах загальної середньої освіти, познайомив із особливостями проведення щорічного самооцінювання освітніх процесів школи, практичного використання критеріїв, індикаторів та інструментарію для самооцінювання під час підготовки та оформлення щорічного звіту, про результати самооцінювання закладу тощо. Питання, що розглядалися під час вебінару, є одними із ключових при побудові нової ефективної системи освіти.

Із записом вебінару можна познайомитися за посиланням: https://naseminar.com.ua/seminar/680-samootsnyuvannya-osvtnh-upravlnskih-protsesv-zakladu-zagalno-seredno-osvti-1-godina?utm_medium=letter&utm_source=letter_market&utm_campaign=letter_market_2020.05.08_puzo_vebinar_070520_after&utm_content=4783516&btx=4783516&mailsys=ss&token=244141a0-bcaa-11a0-d27d-2d01682bb412&ttl=7776000&ustp=F