Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Дата: 22.11.2019 11:53

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 571, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 03.10.2019 № 604-ОД «Про проведення І та ІІ етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році», наказу відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради № 137 від 07.10.2019, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, 16 листопада 2019 року на базі Князівського навчально-виховного комплексу Новослобідської сільської ради був проведений ІІ етап Конкурсу.

За результатами Конкурсу та на підставі рішень оргкомітету та журі визначили переможницею ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка ученицю 8 класу Новослобідського навчально-виховного комплексу Жердєву Юлію, вона здобула 1 результат та посіла ІІ місце.

Хотілось би подякувати вчителю, яка доклала зусиль, щоб підготувати Юлію до участі у Конкурсі – Парфенюк Марині Михайлівні, учителю української мови та літератури Новослобідського навчально-виховного комплексу, за наполегливу працю щодо виявлення обдарованої молоді та розвитку її творчого потенціалу. Бажаємо переможцям подальших успіхів у навчанні, творчих злетів, натхнення та перемог у наступних конкурсах.