Онлайн-нарада для директорів та заступників директорів

Дата: 29.04.2020 12:02

Згідно з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради 29 квітня 2020 року о 10.00 год. відбулась онлайн-нарада у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи на якій розглянуті питання роботи закладів освіти в умовах карантину, дотримання нормативних та директивних документів щодо карантинних заходів, закінчення навчального року, оцінювання учнів, зарахування дітей до першого, п’ятого та десятого класів. Під час наради підвели підсумки атестації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році, проаналізували основні аспекти нового Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Організовуємо завершення 2019-2020 навчального року в умовах навчання з використанням технологій дистанційного навчання (На допомогу адміністраціям закладів загальної середньої освіти)