Продовжуємо підготовку до нового навчального року!

Дата: 06.08.2020 12:09

4 серпня в рамках робочої поїздки, голова Новослобідської сільської ради та представники відділу освіти, освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради відвідали заклади освіти та перевірили готовність їх до нового 2020/2021 навчального року. Спільно з директорами шкіл, було обговорено тимчасові рекомендації МОЗ, щодо організації навчання в закладах освіти з 1 вересня та визначені основні завдання для кожного закладу на найближчий час. Педагогічні колективи, за словами керівників, готові забезпечити дотримання карантинних вимог та створити безпечні умови навчання для кожного учасника освітнього процесу.

Протягом липня-серпня здійснено капітальний ремонт автобуса ПАЗ, що забезпечить комфортне та безпечне перевезення дітей до Юр’ївського навчально-виховного комплексу.

З 6 серпня розпочали проходити плановий техогляд шкільних автобусів.

Педагогічні працівники та діти Новослобідської громади з нетерпінням чекають початку нового навчального року щоб зустрітися у стінах рідних шкіл після довгої розлуки.

Продовжуємо плідну підготовку далі...