Онлайн-студії від Управління Державної служби якості освіти у Сумській області

Дата: 29.09.2020 13:57

Управління Державної служби якості освіти у Сумській області продовжує роботу Освітніх студій з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. 28 вересня відбулася друга онлайн-зустріч із представниками засновників закладів освіти Сумщини. Від Новослобідської ОТГ участь узяли Т. Чернякова, навчальник відділу освіти, молоді та спорту, Є. Ковалевська, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, О. Сахно, директор Новослобідського центру професійного розвитку педагогічних працівників, В. Маханькова, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників

Спеціалісти Управління Державної служби якості освіти в Сумсьій області надали учасникам студії практичні поради щодо оптимальних кроків для досягнення сталого розвитку закладів освіти, підвищення якості освітньої діяльності через конструктивну співпрацю з учасниками освітнього процесу.

Власним досвідом успішної співпраці з засновником в царині створення якісного освітнього середовища в школі з учасниками Освітньої студії поділилася учитель біології, учитель - методист Великочернеччинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Сумської районної ради Є. Котькало. Їі шкільний кабінет отримав перше рейтингове місце серед ста кращих ЗЗСО України у загальному заліку конкурсу «Кращий кабінет біології ЗСО/ЗЗСО» 2020 року Інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України.