Новий навчальний рік розпочато

Дата: 10.09.2020 14:08

Цей навчальний рік відрізняється від попередніх. Ще ніколи освітні заклади не починали його в умовах адаптивного карантину. Як же максимально безпечно та ефективно здійснювати освітній процес сьогодні?

10 вересня особливості організації роботи освітніх закладів в нових умовах обговорювали заступники директорів з навчально-виховної роботи на інструктивній нараді, що була проведена працівниками новоствореного Центру професійного розвитку педагогічних працівників О. Сахно та В. Маханьковою.

У ході наради були розглянуті питання структури навчального року, особливості побудови освітнього процесу в цьому навчальному році, організація виховного процесу в закладі освіти та створення безпечного освітнього середовища, організація роботи з професійного розвитку педагогів в освітньому закладі тощо.

Заступники директорів отримали практичні поради та рекомендації по організації роботи педагогічного колективу закладу.