ОРГАНІЗОВУЄМО ПРОСТІР НАВЧАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДІЇ НА PADLET

Дата: 18.12.2020 14:41

Цифрові інструменти організації зворотного зв’язку є важливим елементом курсу змішаного навчання, з-поміж яких достойне місце займають онлайнові дошки. Padlet – це один із найпопулярніших сервісів для створення таких онлайн просторів співпраці та взаємодії.

17 грудня працівниками Новослобідського ЦПРПП Маханьковою В.В. та Сахно О.І. було презентовано один із найпопулярніших сервісів для створення таких онлайн просторів співпраці та взаємодії – онлайн-дошку Padlet. Презентація була проведена у форматі Zoom-конференції. Участь у заході взяли 20 педагогів із трьох закладів освіти Новослобідської сільської ради.

У ході презентації педагоги познайомилися із можливостями роботи із онлайн-дошкою для організації освітнього процесу за технологіями змішаного та дистанційного навчання. Учасники отримали практичні рекомендації щодо організації простору навчальної взаємодії на Padlet та організації освітнього простору для учнів з використанням технологій дистанційного навчання.