Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Консультпункт спеціалістів психологічної служби

11 лютого 2021 року консультантом КУ «Новослобідський ЦПРПП» Вікторією Маханьковою організовано та проведено консультпункт спеціалістів психологічної служби закладів освіти Новослобідської сільської ради на тему «Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти».

Психолого-педагогічна характеристика – важливий офіційний документ, що містить опис істотних характеристик, ознак та психологічних особливостей учня.

Спеціалістам психологічної служби закладів освіти часто надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різноманітні установи та служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є саме психологічна характеристика. Вона може знадобитися у випадку переходу дитини до іншої школи, або для подання у якості рекомендації до секцій, військомату, ІРЦ тощо.

Під час засідання спеціалісти розібралися якою має бути характеристика, оскільки універсальна формула не зазначена у нормативно-правових документах, проте необхідно дотримуватися певної структури та логічної послідовності документа, аби зробити характеристику інформативною та зручною для використання та сприйняття. « повернутися до списку новин