Семінар-практикум «Організація освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами»

Дата: 12.12.2018 15:06

7 грудня 2018 року на базі Князівського НВК відбувся семінар-практикум для членів команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами за темою «Організація освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами».

У роботі семінару – практикуму участь узяли заступники директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи, практичні психологи та асистент учителя. Питання нормативного забезпечення організації освітнього процесу для присутніх розкрила директор Путивльського інклюзивно-ресурсного центру Кизенко Т.Я. Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради         Маханькова В.В. висвітлила типологію порушень у дітей з особливими освітніми потребами та надала практичні рекомендації практичним психологам та педагогам по організації корекційної роботи з дітьми з ООП. Педагоги взяли участь у практичній частині семінару-практикуму, яку провела завідувач методичним кабінетом Сахно О.І., у ході якої апробовували вправи з різних технологій та стратегій навчання для учнів з особливими освітніми потребами.

Матеріали семінару-практикуму розміщені у розділі «Інклюзивна освіта»