«Щоб дійти до мети, треба перед усе йти» - Оноре де Бальзак

Дата: 19.03.2021 15:23

Ці слова великого француза сьогодні, як ніколи, актуальні. Якщо ми хочемо мати гарну школу, необхідно змінювати не тільки програми, підручники та матеріальну базу освітніх закладів. Треба змінювати вчителя та ставлення суспільства до школи. Тільки так ми отримаємо випускника школи - творчу особистість, що зробить нашу Україну міцною, заможною та сильною державою.

Сьогоднішній ролік – останній у нашому флешмобі «Золоте зерно освіти». Ми старалися показати усі заклади освіти нашої громади. Показати сьогоднішнє життя школи, життя  дітей та педагогів.

Незабаром журі підведе підсумки. Та, на нашу думку, усі учасники є переможцями. Бо вони будують НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ. Школу, де кожній дитині комфортно та цікаво.

Подивитись ролік про досвід роботи Соларєвої Л.В., учителя початкових класів Юр'ївського НВК можна за посиланням: