Безкоштовний курс з вивчення української мови "Українська за 27 уроків" на Prometheus

Дата: 26.03.2020 15:28

Популярна платформа з онлайн-курсами Prometheus запускає безкоштовний курс з вивчення української мови "Українська за 27 уроків".

За словами укладачів курсу, уроки створені таким чином, щоб розвивати навички спілкування у студентів, аби вони вчилися говорити українською в побуті, та інших життєвих ситуаціях.

До вашої уваги перший курс - елементарний рівень (А1, А2)*. Програму елементарного рівня вивчення мови розроблено так, щоб якомога ширше сприяти розвитку комунікативних можливостей слухача для ефективного використання української мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Курс розроблено проєктною командою “Є-мова” та волонтерською ініціативою “Безкоштовні курси української мови” (Громадська організація “Український світ”) за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами, у межах першого національного конкурсу ІТ-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge.

Перелік уроків:

Урок  1. Алфавіт. Відмінності звуків

Урок 2. Вимова голосних звуків

Урок 3. Вимова приголосних звуків

Урок 4. Знайомство, або Як тебе звати?

Урок 5. Привітання. Звертання. Етикетні формули

Урок 6. Час і період. Місяці

Урок 7. Будні та вихідні

Урок 8. Погода