Положення про індивідуальну форму навчання — громадське обговорення 20 листопада 2018

Дата: 22.11.2018 15:31

Для громадського обговорення запропоновано Проект наказу «Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах».

Із метою встановлення єдиних підходів до врегулювання порядку здобуття загальної середньої освіти за індивідуальною формою Міністрерство освіти і науки України розробило Проект наказу «Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах». Проект передбачає: визначення особливостей здобуття освіти за екстернатною формою сімейною (домашньою) формою педагогічним патронажем. створення умов для впровадження нових форм здобуття загальної середньої освіти – сімейної (домашньої) та педагогічного патронажу.

Із документом можна ознайомитися за посиланням:

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 10.12.2018 на: електронні адреси linnik@mon.gov.ua або storchak@mon.gov.ua пошту за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135