Естафета "Позашкілля Сумщини 49+" у Новослобідській громаді

Дата: 04.11.2019 15:42

У комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» на базі Новослобідського НВК 30 листопада 2019 року пройшли урочисті заходи «Позашкілля Сумщини 49+» у рамках обласного соціально – освітнього проекту «Кожна дитина має право». Це було прекрасне свято, підготоване вихованцями і керівниками гуртків КЗ ЦДЮТ Новослобідської сільської ради. Виставки дитячих робіт, малюнків і поробок, виконаних з різних матеріалів і у різних техніках вразили своєю красою. Креативні фотозони викликали захоплення у присутніх. Чудові неперевершені майстер – класи, на яких вихованці і керівники гуртків навчали новому усіх бажаючих ( і дітей, і дорослих): робити ляльку – мотанку, художнього розписувати деревину, малюванню, шиттю і дизайну , плести гачком, аквагриму, вишивати бісером, виготовленню поробок із фетру. Бажаючі мали змогу спробувати себе у прядінні вовни. Справжнім кулінарним сюрпризом став розпис пряників різнокольоровою глазур’ю і, звісно, чаювання. А ще маленькі дослідники виготовили шалені різнокольорові слайми. Цікаві майстер – класи до глибини душі вразили присутніх. Ніхто не залишився байдужим. Закінчилося свято святковим концертом, підготованим вихованцями художньо – естетичного напрямку. З вітальним словом до присутніх звернулися гості : голова Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернякова Т.М. Родзинкою свята стала завершальна пісня «Позашкілля», пісня створена нашим закладом. Свято вдалося. Це було видно по радісним, зацікавленим, захопливим обличчям дітей і дорослих. Для нас, працівників позашкілля, це найвища винагорода!