Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Cool games»

Дата: 21.12.2019 15:54

З метою заохочення школярів до рухової активності та популяризації здорового способу життя серед школярів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради 20 грудня 2019 року відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Cool games».

У спортивній залі Юр’ївського НВК завзято змагалися за перемогу 3 команди: Новослобідського НВК, Юр’ївського НВК та Князівського НВК. Кожна команда у складі 6 осіб, які продемонстрували свою відмінну фізичну підготовку та вишкіл. Оскільки захід не потребує спеціальної підготовки та покликаний сприяти популяризації та залученню дітей до систематичних занять фізкультурою, змагання відбувалися у дружній та невимушеній атмосфері.

Усі призери були відзначені грамотами, а команда переможців – перехідним кубком.

Ми щиро бажаємо учасникам ніколи не зупинятися на досягнутих результатах та завжди впевнено іти до перемоги.