Дата: 28.02.2019 15:58

21-22 лютого 2019 року в місті Києві відбувся навчально-практичний тренінг організований в рамках  проекту «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи», що є продовженням проекту «Просування громадянської освіти у початковій школі в контексті нових освітніх стандартів» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Метою заходу стало представлення розроблених проектом навчально-методичних матеріалів для педагогів, батьків та учнів перших та других класів з формування громадянської компетентності учнів Нової української школи.

Протягом двох днів учасники із різних куточків України, серед яких була завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Сахно О., брали участь у тренінгах та активностях з питань формування громадянської компетентності та демократичної культури школярів, багато спілкувалися.

Під час підведення підсумків роботи усі присутні висловили слова щирої вдячності організаторам заходу та ще раз упевнилися у вірності вислову «Тільки разом, спільними зусиллями, ми створимо справжню Нову українську школу та побудуємо європейську державу.