У новий навчальний рік із новими завданнями

Дата: 16.09.2019 16:29

Навчальний рік, що розпочався, приніс із собою багато новацій. Обговоренню нових нормативних документів та їх впровадженню в освітній процес закладів освіти була присвячена інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Захід відбувся на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради 10 вересня цього року.

На нараді були присутні заступники директорів, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Т. Чернякова, завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту О. Сахно та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту В. Маханькова. Присутні обговорили Положення про індивідуальне навчання, новий «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників», «Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти», нове у діловодстві закладів освіти та інші питання організації освітнього процесу тощо.