Міжшкільний педагогічний флешмоб «Золоте зерно освіти» педагогів Новослобідської ОТГ стартує!

Дата: 04.01.2021 16:30

Шановні колеги!

Комунальна установа «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» запрошує Вас узяти участь у міжшкільному педагогічному флешмобі «Золоте зерно освіти».

До участі запрошуємо педагогів, що атестуються у 2021 році, та всіх бажаючих. Освітянам нашої громади є що показати! Тож давайте ділитися досвідом роботи, своїми напрацюваннями.

Флешмоб буде проходити протягом січня – лютого 2021 року. Матеріали учасників будуть розміщені на сайтах закладів освіти Новослобдіської сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради, Новослобдіського ЦПРПП, соціальних мережах.

Свої матеріали для участі надсилайте на адресу Новослобідського ЦПРПП: ncprpp@ukr.net

З повагою колектив Новослобідського ЦПРПП