Передовий педагогічний досвід: від теорії до практики

Дата: 02.06.2020 16:43

02.06.2020 року КЗ Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було організовано методичний онлайн-порадник "Передовий педагогічний досвід: від теорії до практики" у якому взяли участь завідувач та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. Учасники мали змогу отримати методичну допомогу з питань виявлення, вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передового педагогічного досвіду.

У рамках методичного онлайн-порадника Курган О.В., методист з експериментально-дослідної діяльності та передового педагогічного досвіду навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО  висвітлила  питання організації роботи з виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду.

За темою методичного онлайн-порадника методистам було надано методичні рекомендації з якими можна ознайомитись за посиланням  – методичні рекомендації.