Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 04.12.2019 16:56

3 грудня – Міжнародний день людей з  інвалідністю. У сучасному суспільстві люди з інвалідністю досить часто бувають викреслені з життя суспільства. Діти і педагогічні працівники закладів освіти Новослобідської сільської ради проти дискримінації людей з інвалідністю. Тому у  закладах освіти Новослобідської громади до Дня людей з інвалідністю було проведено ряд заходів,  а саме: виховні години по класам  «Я такий, як ти», круглі столи для учнів середньої та старшої ланки «Рівний рівному», у шкільних бібліотеках було організовано виставки «Можливості обмежені,  а здібності безмежні», для учнів початкової школи було організовано перегляд тематичних відеороликів.

Діти громади впевнені,  інвалідність – це не вирок! Таким людям важлива увага і турбота суспільства!