Проведена нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 15.04.2021 13:21

15 квітня 2021 року відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти Новослобідської сільської ради, на якій розглядалось декілька питань щодо роботи закладів освіти  в умовах карантину, організації закінчення навчального року та підготовки до нового навчального року, зарахування та переведення учнів, проведення обстеження дітей з особливими освітніми потребами інклюзивно-ресурсним центром з метою визначення форми навчання в закладах освіти, продовження створення нового освітнього середовища в умовах реформування освіти, роботу спеціалістів психологічної служби, в тому числі з питання недопущення в закладах освіти булінгу.

Керівники закладів освіти ознайомлені з постановою КМ України про введення в заклади освіти нових норм харчування та Порядку організації харчування в закладах освіти. Визначені основні заходи щодо покращання роботи  харчоблоків.  Відповідно до  Закону   5014, ухваленого Верховною Радою України 13 квітня 2021 року, учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти. Нагальними питаннями, які були розглянуті під час наради, є організація роботи закладів під час проведення Тижня знань з охорони праці, а також оформлення сайтів закладів освіти відповідно до ст.30 Закону України «Про освіту».