Якісна освіта – найвеличніше з усіх земних благ!

Дата: 28.05.2021 08:56

Освіта – найвеличніше з усіх земних благ,

але тільки тоді, коли вона найвищої якості!

Редьярд Кіплінг

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» кожен заклад освіти має забезпечити створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Саме ефективності освітніх і управлінських процесів було присвячено онлайн-зустріч працівників управління Державної служби якості освіти у Сумській області та представників Новослобідської сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сілької ради, керівників закладів загальної середньої освіти громади, яка відбулася 26 травня 2021 року за ініціативою Новослобідського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

У ході заходу були розглянуті важливі питання для розвитку та ефективного функціонування закладу освіти.

Під час зустрічі Наталія ЮШКО, заступниця начальниці управління Державної служби якості освіти у Сумській області, ознайомила керівників закладів освіти зі складовими внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності, етапами формування положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, самооцінювання освітньої діяльності та управлінських процесів.

Заступник начальника відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Сумській області Олег ТОКАРЕНКО зупинився на обов’язках керівника закладу освіти, питаннях діловодства, створення документів та номенклатури справ.

У підсумку зустрічі керівники освітніх закладів Новослобідської сільської ради отримали дієві практичні поради від працівників управління Державної служби якості освіти у Сумській області для створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти та ефективної управлінської діяльності.