Навчання в Інтернеті простіше, ніж будь-коли раніше

Дата: 04.06.2021 15:28

2 червня педагоги Новослобідської сільської ради взяли участь у вебінарі про  платформу онлайн-навчання Просвіта. Команда Prosvita.net розповіли про просту в користуванні, безкоштовну, комплексну онлайн платформу для сучасної та ефективної організації навчального процесу у закладах загальної середньої освіти. Під час заходу учасники дізналися про можливості та переваги платформи: онлайн-трансляції, бібліотека, тестування та екзаменування, електронний щоденник, аналітика, моніторинг та оцінка ефективності освітньої діяльності, конструктор опитувань та форми зворотнього зв’язку.

Дистанційне навчання на цій платформі дозволить викладачам наповнювати програму свого предмету з онлайн доступом для учнів до курсів за допомогою програмних інструментів для спільного онлайн-навчання.