Запрошуємо молодь до співпраці!

Дата: 23.10.2021 12:21

В місті Суми був проведений обласний молодіжний форум "-1435+", участь у якому приймав головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Сергій Літвінов. В ході форуму була представлена презентація молодіжної політики в Новослобідській громаді. Нажаль не вдалося потрапити до трійки призерів, що отриали фінансову підтримку для реалізації молодіжних заходів у 2022 році, але набутий досвід дозволяє сподіватись на таку перемогу в майбутньому. Також був отримай досвід у написанні проектів у сфері молодіжної політики.
Тому звердаємося до молоді, в кого є ідеї в галузі молодіжної політики, національно-патріотичного виховання спробувати спільно подати конкурсні пропозиції для участі в обласному конкурсі проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю. Звертатись треба до відділу освіти, культури, молоді
та спорту Новослобідської сільської ради.
Запрошуємо до співпраці!