"Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку"

Дата: 26.11.2021 13:15

З 24 по 26 листопада головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради  взяла участь у Всеукраїнському онлайн семінарі «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку», який організовано Благодійним фондом «Живи Україно!» спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія» за підтримки Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Мета семінару – підвищення професійних компетентностей педагогічних працівників дошкільної освіти щодо якісної організації духовно-морального виховання дітей в умовах закладу дошкільної освіти.

За результатами триденного семінару зареєстровані учасники  отримали корисну інформацію, масу позитивних емоцій та сертифікати.