Формуємо кадрову політику у закладі освіти

Дата: 29.12.2021 09:25

Як сформувати ефективну команду? Як підвищити ефективність роботи освітнього закладу? Як побудувати дієву систему роботи з колективом? Ці та інші питання були розглянуті під час проведення онлайн-студії «Кадрова політика в освітньому закладі» для керівників освітніх установ Новослобідської територіальної громади.

Захід у рамках реалізації локального проєкту «Учу навчаючись» був проведений працівниками КУ «Новослобідський ЦПРПП» 28 грудня цього року. У ході онлайн-студії Оксана Сахно, директор КУ «Новослообідський ЦПРПП»,  ознайомила керівників закладів освітніх закладів із основними принципами та етапами формування кадрової політики. Вікторія Маханькова, консультант КУ «Новослобідський ЦПРПП», розкрила питання щодо можливостей для стимулювання членів трудового колективу та звернула увагу на необхідні внутрішні документи з питання здійснення кадрової політики у закладі освіти.

За підсумками онлайн-студії керівники освітніх закладів отримали кейс з практичними матеріалами на допомогу.