Нова українська школа: переходимо на новий рівень

Дата: 05.01.2022 13:29

Із 1 вересня 2022 року заклади загальної середньої освіти розпочнуть навчання учнів 5 класів за новими програмами НУШ. Процес підготовки освітніх закладів та педагогів базової школи до роботи в нових умовах в Новослобідській громаді розпочався ще влітку 2021 року.

5 січня 2022 року заступники директорів з навчально-виховної роботи під час  групової консультації обговорили питання організації роботи з розвитку професійних компетентностей педагогів, оволодіння ними основними методами роботи в умовах нової української школи через міжшкільні методичні об’єднання тощо. Захід відбувся на базі КУ «Новослобідський ЦПРПП».

Разом із працівниками центру профрозвитку О.Сахно та В.Маханьковою заступники директорів опрацювали питання планування такої роботи в закладах освіти та внесення необхідних коректив у плани роботи закладів.