Сертифікація 2022

Дата: 11.01.2022 15:48

4 січня 2022 року у МОН підписано наказ «Про деякі питання проведення сертифікації в 2022 році»

У 2022 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2500 учителів початкових класів. Це на 500 осіб більше, ніж у попередні два роки.

Щоб охопити всі регіони України, Міністерство освіти і науки України своїм Наказом      № 3 від 04.01.2022 визначило граничну кількість учасників від кожної з області на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи).

Для Сумської області визначено таку кількість у 60 педагогів.

Упродовж 4?17 квітня 2022 року включно триватиме реєстрація учителів початкових класів для проходження сертифікації.

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Сертифікація складається з трьох етапів:

-незалежного тестування учасників сертифікації;

-самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;

-вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.