Бути ефективним та професійно не вигоріти

Дата: 11.02.2020 17:07

Тема професійного вигорання педагогічних працівників ніколи не втрачала своєї актуальності, а на часі докорінного реформування освітньої системи постала дуже гостро. Учителі щодня стикаються з високою емоційною напругою, фізичною втомою, стресом. Як себе захистити, як боротися з вигоранням та опанувати ефективні навички самодопомоги педагоги Князівського НВК зрозуміли під час психологічного тренінгу, який провела методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради 7 лютого 2020 року.

Під час заняття учасники ознайомилися з поняттям професійного вигорання, його симптомами, етапами формування, причинами виникнення та засобами профілактики, мали змогу зрозуміти особливості власного сприйняття життєвих ситуацій, формували адекватне ставлення до професійних і життєвих труднощів та оволоділи навичками саморегуляції емоційного стану.