Формування практичних навичок учнів на уроках історії та правознавства

Розгляду цього питання було присвячене засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства, що відбулося 5 квітня 2019 року на базі Князівського НВК. Участь у ньому узяли педагоги Новослобідського НВК, Юр’ївського НВК та Князівського НВК та завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Сахно О.І.

У ході тренінгу через практичні вправи вчителі познайомилися із різноманіттям прийомів та методів роботи на уроці, які сприяють формуванню практичних навичок учнів, проаналізували освітні програми з історії та правознавства, визначили які розділи програми винесені в ЗНО, отримали практичні поради щодо використання в освітньому процесі діяльнісного підходу  до навчання.

Із матеріалами засідання можна познайомитися в розділі «Методичний кабінет. Для педагогів суспільствознавчих дисциплін».