Продовжуємо підготовку до нового навчального року!

4 серпня в рамках робочої поїздки, голова Новослобідської сільської ради та представники відділу освіти, освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради відвідали заклади освіти та перевірили готовність їх до нового 2020/2021 навчального року. Спільно з директорами шкіл, було обговорено тимчасові рекомендації МОЗ, щодо організації навчання в закладах освіти з 1 вересня та визначені основні завдання для кожного закладу на найближчий час. Педагогічні колективи, за словами керівників, готові забезпечити дотримання карантинних вимог та створити безпечні умови навчання для кожного учасника освітнього процесу.

12:09 06.08.2020

Вакансія

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

14:15 05.08.2020

Готуємося до нового навчального року

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, з 1 серпня 2020 р. до 31 серпня 2020 р. на території областей та м. Києва із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, продовжено дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

10:45 03.08.2020

Підготовка до нового навчального року

Завершено ремонтні роботи по облаштуванню внутрішнього туалету Новослобідського навчально-виховного комплексу та ідальні Юр'ївського навчально-виховного комплексу.

15:12 29.07.2020

В УКРАЇНІ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ОДНОГО ІЗ ТРЬОХ МОЖЛИВИХ СЦЕНАРІЇВ

Про це зазначив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ у межах робочого візиту до Чернігівської області 17 липня 2020 року. Він розповів про три можливі сценарії початку нового навчального року, повідомляє сайт МОН України.

11:52 21.07.2020