Посадові інструкції

Посадова інструкція начальника освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Ченякової Т.М.

Посадова інструкція головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Ковалевської Є.М.

Парфенюка Д.І.

Посадова інструкція завідуючого господарською групою з обслуговування закладів загальної середсьої освіти Новослобідської сільської ради Єременко О.М.

Посадова інструкція оператора комп'ютерного набору господарської групи з обслуговування закладів загальної середсьої освіти Новослобідської сільської ради Дадикіна С.І.

Посадова інструкція головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Грицун О.Є.