Посадові інструкції

Посадова інструкція начальника освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Ченякової Т.М.

Посадова інструкція провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Ковалевської Є.М.

Посадова інструкція завідуючого методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Сахно О.І.

Посадова інструкція методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Маханькової В.В.

Посадова інструкція спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Курильської Е.С.

Посадова інструкція завідуючого господарською групою з обслуговування закладів загальної середсьої освіти Новослобідської сільської ради Єременко О.М.

Посадова інструкція оператора комп'ютерного набору господарської групи з обслуговування закладів загальної середсьої освіти Новослобідської сільської ради Дадикіна С.І.

Посадова інструкція головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Грицун О.Є.