31.12.2021

28.12.2021

Зовсім небагато часу залишилось до Нового 2022 року! Найкращі побажання та гарний настрій від вихованців гуртка "Чарівний пензлик" та учнів 2 класу!

25.12.2021

Конкурс « Людина року 2021»

Номінація «служіння громаді», адже активна громада не може існувати без активних громадян, активних працівників, яких постійно турбують проблеми громади. Діяльність заради інших у наш час рідкість, що звичайно ж привертає увагу, а особливо, якщо людина викладається в повній мірі. Переможцем в номінації «служіння громаді» стає Качур Ольга Олександрівна, яка спрямовує свою діяльність на служіння громаді, яка готова змінити увесь світ на краще. Відразу після створення Центру дитячої та юнацької творчості у 2018 році вона очолила заклад і запалила серця сільської малечі вміннями, знаннями, втіленням у життя дитячих мрій. Вміла наставниця змогла згуртувати креативних педагогів, створити команду, яка вже за декілька місяців змогла зацікавити дітей, підштовхнути до участі у різноманітних конкурсах, де вони вперше в житті посіли призові місця. Чим далі, тим більше душі переможців наповнювались творчістю, впевненістю, естетикою, бо перед ними приклад очільниці позашкілля громади, яка може провести будь-який захід, організувати екскурсію, відстояти свою думку, захистити інтереси кожного, хто цього потребує. Вона справжній відданий патріот своєї справи.

23.12.2022

У нас обновка!!! Дякуємо Ольга Матющенко Качур та Новослобідська громада за наш новенький оверлок! Діти пищали від його функціоналу, можливостей і легкого процесу роботи з ним!

#дітишиють #позашкілляНоваСлобода #позашкілляСумщини #позашкілляУкраїни

17.12.2021

За два дні свято - День Святого Миколая. Цей день особливий, адже всі чекають на подаруночки і зранку заглядають під подушки. І не тільки діти, а і дорослі. Всім нам хочеться див, хочеться чогось казкового, незвичайного. Вже доброю традицією стало вітання працівників структурних підрозділів нашої Новослобідської громади з цим чарівним святом. Вихованці ЦДЮТ Новослобідської сільської ради під керівництвом креативних педагогів виготовляли різні поробки, сувеніри до свят власними руками. І сьогодні дорослим була подарована краплинка радості і дитячого тепла, адже ці люди працюють для усіх жителів, на благо усієї громади. Сьогодні традиційно після щирих привітань і побажань було проведено чарівну лотерею і кожен дорослий отримав сувенір до свята. Шановні працівники громади, ви працюєте на благо всіх жителів. Від всієї душі вітаємо вас з цим казковим днем - днем Святого Миколая. На ваших обличчях сьогодні сяяли щирі посмішки.І це для нас найвища винагорода. Дива, хоч і маленькі все ж таки бувають, головне - у них вірити!

Дорогі дітки, дорогі мої керівники гуртків, я дуже вдячна вам за працю і допомогу в реалізації нашої спільної задумки! Завдяки вам позашкільне життя вирує найцікавішими, найрізноманітнішими формами, дякую вам. Вірю, що і в майбутньому все у нас вдасться, адже ми - КОМАНДА. Дякую вам ще раз. Усіх зі святом!

16.12.2021

На базі кожного закладу загальної середньої освіти нашої Новослобідської громади працюють гуртки. У кожному вже розпочали роботу майстерні Святого Миколая і Діда Мороза. Діти із задоволенням долучаються до роботи і створюють красу власними руками. Це не тільки сприяє корисній зайнятості дітей у позаурочний час, а й формує та розвиває креативність. Щиро дякуємо нашим творчим керівникам гуртків Андрєєвій Т.В., Банному В.М., Грідіній Т.Л., Растовій М.В., Скворцовій С.В., Сусловій А.А., Чернякову М.О. за чудову організацію роботи, за те, що прививаєте нашим дітям любов до прекрасного. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до цікавого і чарівного проведення часу задля створення прекрасного. Свято наближається!))))

13.12.2021

З метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави, формування національно - патріотичного світогляду дітей та молоді вихованка гуртка "Співаночки" Сіроштан Розалія під керівництвом креативної Яновської Т.В. долучилася до Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая" (дистанційний формат). Дякуємо нашим військовим за спокійний сон і мирне небо,за мужність, адже вони захищають Україну і нас. Ділимося чудовим музичним відеопривітанням з вами, шановна громадо!)))